Фільтрувальна система "TRIPLO" дозволяє використовувати  стандартні фільтрувальні елементи - картриджі, мішочні фільтри та фільтри-корзини. Назва "TRIPLO" вказує на три його функції.

В практиці  досить часто виникає  ситуація,  коли важко визначити на перспективу появу тих чи інших  завдань з фільтрації. Система "TRIPLO" дозволяє передбачити такі ситуації. Якщо картриджі неефективні для фільтрації даної рідини, то можна застосувати мішочні фільтри або фільтри-корзини. 

При проведенні процесів мікрофільтрації система "TRIPLO" має  надійне ущільнення, оскільки воно  конструктивно не пов`язано з  кришкою апарата і виготовлене у вигляді окремого вузла.

При використанні картриджів рідина, що фільтрується, рухається знизу вгору, забруднення накопичуються в нижній частині корпусу. Заміна картриджів зводиться до видалення всього фільтрувального пакета з  корпусу фільтра (за  направляючим центральним стриженем вгору  і дефіксації відповідної засувки).

При використанні фільтрувальних елементів мішечного фільтра  та корзини-фільтра потік рідини, що очищується,  направляється згори  донизу , що потрібно враховувати при монтажі фільтра в систему.