Багатофункціональні фільтри, пом'якшувачі та знезалізувачі

                    

Багатофункціональні фільтри, пом'якшувачі та знезалізувачі безперервної та періодичної дії потужністю до 10 м3/год. Автоматична регенерація за часом експлуатації або за витратами очищеної води

Фільтри із зворотним промиванням забезпечують вирішення великого спектру задач з очищення води різного застосування. Вони здатні одночасно очищати воду від завислих часток, з'єднань заліза, важких металів, сірководню, алюмінію, марганцю, нормалізувати рівень рН та усунути каламутність. Експлуатація фільтрів не вимагає  підключення до мережі електроживлення!

Пом`якшувачі води з автоматичною регенерацією. Системи пом`якшення - новинка на світовому ринку обробки води. Система є першою повністю автоматичною установкою, що не вимагає електричного живлення.

Переваги пом`якшувачів: Вперше виключена можливість виходу з ладу або неправильної роботи через перебої в електроживленні, а також відмову електричних компонентів. Одночасне застосування установок забезпечує ряд значних переваг. 

Схема "Twin" Підготовлена пом`якшена вода доступна цілу добу, навіть безпосередньо під час регенерації. У процесі зворотного промивання і регенерації використовується вже оброблена вода, що забезпечує більш ефективне відновлення властивостей іонообмінної смоли, також істотно знижуються витрати солі. Не вимагає підключення до мережі електроживлення. Регенерація відбувається тільки по мірі повного виснаження ємності іонообмінної системи, що дозволяє мінімізувати її об'єм і, як наслідок, витрати води і солі на регенерацію. Довговічні, здатні працювати в умовах агресивного середовища, що особливо важливо при роботі в системі демініралізації.

5На початок сторінки5

ТОВ "ФІЛТО", Україна, 02081, м. Київ, вул. Здолбунівська 3   тел./факс (044)574-9515, тел. (044)574-9520 e-mail: info@filto.com.ua